elektrowciągi liniowe

Elektrowciągi linowe


Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Do podstawowych urządzeń wykorzystywanych zwłaszcza w zakładach przemysłowych albo firmach z branży logistycznej należą elektrowciągi linowe. To niezwykle przydatne maszyny znacząco usprawniające pracę w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, pozwalające na łatwe podnoszenie ładunków nawet o znacznym ciężarze. W Dalex proponujemy zatem wysokiej klasy elektrowciągi cenionych bułgarskich marek doskonałe dla firm działających w rozmaitych gałęziach przemysłu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wciągarek!

Niezawodne elektrowciągi idealne dla zakładów przemysłowych


Elektrowciągi linowe, których sprzedażą zajmujemy się w firmie Dalex, stanowią nieocenioną pomoc w codziennej pracy wszelkiego rodzaju zakładów produkcyjnych. To urządzenia wykorzystujące wytrzymałe stalowe liny z hakami do podnoszenia ciężkich ładunków. Ponadto oferowane wciągniki bułgarskie są niezwykle praktyczne, solidne i znakomicie nadają się do efektywnego wykonywania nawet najbardziej wymagających zadań. Asortyment firmy Dalex obejmuje niezawodne, proste w obsłudze wciągarki idealne dla każdego, kto chce usprawnić pracę swojego przedsiębiorstwa za sprawą wysokiej klasy urządzeń dźwignicowych.

Bułgarskie wciągarki najwyższej jakości


Firma Dalex oferuje elektrowciągi linowe najlepszych bułgarskich producentów. Materiały najwyższej jakości użyte przy produkcji maszyny zapewniają jej długoletnie użytkowanie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Elektrowciągi linowe wyróżniają się bardzo szerokim zakresem udźwigu (od 500 kg, nawet do 12 000 kg). Wciągniki, które można zakupić w firmie Dalex, posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, a także spełniają rygorystyczne normy Urzędu Dozoru Technicznego, przez co są całkowicie bezpieczne. Nowoczesne technologie zastosowane w elektrowciągach pozwalają na ich niezwykle wydajną i efektywną pracę. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą!