Sprzęgła zębate i bębny hamulcowe do suwnic

W ofercie Dalex znajdą Państwo sprzęgła zębate oraz bębny hamulcowe. Wszystkie dostępne części to oryginalne zamienniki najwyższej jakości, pochodzące z legalnego źródła od najlepszych producentów na świecie. Sprzęgło zębate do suwnic bardzo często, przy nieodpowiedniej eksploatacji ulega degradacji, czego efektem może być zatarcie się całego mechanizmu, uszkadzając przy tym inne jednostki napędowe. Wiąże się to z bardzo drogą wymianą najczęściej kilku różnych podzespołów, narażając firmę na wysokie, nieplanowane koszty. Dlatego warto zawczasu pomyśleć o wymianie sprzęgła zębatego, by uniknąć niepotrzebnych napraw.

Niezawodne bębny hamulcowe różnego typu

Hamulce bębnowe to bardzo solidna i wytrzymała konstrukcja. Niestety, jak większość urządzeń mechanicznych, narażona jest na zniszczenia. Dalex gwarantuje dostępność bębnów hamulcowych, pomimo rozwijającego się na rynku trendu, w którym hamulce tarczowe zaczynają zastępować hamulce bębnowe. Oferujemy między innymi sprzęgła do suwnic i hamulce:

  • jednostronne typu Asg,
  • dwustronne typu Azg,
  • hamulcowe typu Atg,
  • wkładki hamulcowe typu Atg,
  • bębny hamulcowe typu AHt.

Jeśli mają Państwo problem z wyborem odpowiedniego wariantu, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół fachowców pomoże szybko i skutecznie dopasować zarówno sprzęgła zębate do suwnic, jak i bębny hamulcowe do Państwa potrzeb, budżetu i oczekiwań.

Dalex — specjaliści od sprzęgieł zębatych i bębnów hamulcowych

Od 20 lat dostarczamy naszym Klientom urządzenia dźwigowe oraz części do ich niezawodnego działania. Oprócz sprzęgieł zębatych, czy hamulców bębnowych, znajdą Państwo u nas również silniki elektryczne, wyłączniki krańcowe oraz wyciągniki łańcuchowe. Przygotowana przez nas oferta to połączenie niezawodnych rozwiązań z atrakcyjną ceną i wysoką jakością. Oprócz sprzedaży części polecamy też montaż zakupionych w Dalexie urządzeń dźwigowych. Zapraszamy do współpracy!