Styczniki do suwnic

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Styczniki do suwnic to specjalistyczne łączniki mechaniczne przeznaczone do pracy manewrowej, które mogą być stosowane zarówno w sieciach prądu stałego, jak i przemiennego. Działają one na zasadzie elektromagnetycznego przekazywania energii elektrycznej do napędu suwnicy. W związku z tym ich zadaniem jest umożliwianie lub przerywanie przepływu prądu w obwodzie sterującym, co wpływa bezpośrednio na ruch suwnicy. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów, oferujemy styczniki do suwnic typu ES, SLA, SU, JD oraz SC. Mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące prezentowanych rozwiązań? Zachęcamy do kontaktu!

Charakterystyka i zastosowanie styczników do suwnic

Tym, co wyróżnia specjalistyczne styczniki, jest przede wszystkim doskonała wytrzymałość mechaniczna. Cechują się one bowiem niezwykłą trwałością, są odporne na przeciążenia, a przy tym wykazują świetną sprawność działania. Niezawodne styczniki do suwnic charakteryzuje też stosunkowo niewielka masa własna, przez co z powodzeniem znajdują zastosowanie również w obwodach, w których liczy się każdy gram. Tego rodzaju akcesoria są szeroko wykorzystywane w przemyśle, zwłaszcza w halach produkcyjnych, portach, magazynach czy kopalniach — słowem wszędzie tam, gdzie używa się suwnic lub żurawi do przenoszenia ciężkich ładunków. Korzystanie ze sprawdzonych styczników do suwnic umożliwia precyzyjną kontrolę prędkości i kierunku oraz hamowanie tych urządzeń. Doskonale sprawdzają się one bowiem nawet w warunkach pracy nawrotnej przy ciężkim rozruchu czy hamowaniu przeciwprądem.

DALEX — dostawca profesjonalnych styczników do suwnic

W naszym asortymencie znajdą Państwo wyłącznie niezawodne akcesoria, takie jak styczniki do suwnic typu SC, SU, SLA, JD oraz ES. Prezentowane urządzenia wykazują nie tylko doskonałą efektywność działania, ale są też wyposażone w różnego rodzaju zabezpieczenia, które zapewniają bezawaryjną pracę, chroniąc przed przegrzaniem czy przeciążeniem. Oferowane przez nas styczniki do suwnic to niezbędne, służące automatyzacji procesów przenoszenia ciężkich ładunków akcesoria, które gwarantują bezpieczny i skuteczny ruch żurawi czy suwnic. Zapraszamy do składania zamówień!