Dalex Suwnice
urządzenia dźwigowe

URZĄDZENIA DŹWIGOWE, ELEKTROWCIĄGI, WCIĄGARKI LINOWE, SPRZĘGŁA ZĘBATE I WIELE WIĘCEJ


Przedsiębiorstwo Dalex powstało w 2001 roku. Od początku działalności zajmujemy się głównie dostarczaniem urządzeń dźwigowych oraz elektrowciągów. Zaopatrujemy przedsiębiorstwa we wciągniki linowe. Prowadzimy kompleksowe usługi związane z suwnicami i wciągnikami łańcuchowymi produkcji bułgarskiej. Dysponujemy również częściami zamiennymi do wyżej wymienionych urządzeń, w tym m.in. sprzęgłami zębatymi czy też zwalniakiem luzownikiem. Ponadto prowadzimy sprzedaż części mechanicznych oraz elektrycznych. Znajdziesz u nas wyłączniki krańcowe czy też opornice i styczniki. Zdobyte doświadczenie pozwala na dopasowanie oferty indywidualnie dla potrzeb każdego Klienta. Dalex to przede wszystkim wysoka jakość połączona z profesjonalizmem.

Szukasz hamulców tarczowych lub przekładni zębatych? Dobrze trafiłeś!


Przy współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami gwarantujemy montaż zakupionych u nas urządzeń dźwigowych. Zajmiemy się remontem sprzętu powierzonego przez Klienta oraz świadczeniem usług w zakresie toczenia i frezowania elementów suwnicowych. Zawsze dostarczamy dokumentację techniczną. Udostępniamy także w pełni nowe urządzenia i części zamienne - w atrakcyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się urządzeniami dźwigowymi Dalex. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do współpracy!