wciągniki łańcuchowe

Wciągniki łańcuchowe


Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Wciągniki łańcuchowe mają szerokie zastosowanie podczas prac montażowych, w szczególności w trakcie podnoszenia i przenoszenia wielkogabarytowych ładunków (125 kg ? 1 000kg). W indywidualnym porozumieniu z klientem instalujemy określoną przez kontrahenta długość łańcuchów dla wciągników, tak by jak najbardziej zoptymalizować pracę według potrzeb klienta. To co wyróżnia wciągniki łańcuchowe dostępne u Nas: to dokładność, precyzja i wysoka jakość wykonania maszyn oraz ponadprzeciętny komfort pracy z wciągnikami łańcuchowymi.

Wciągniki łańcuchowe dla większej wygody i lepszej wydajności pracy


Oferowane przez nas wciągniki łańcuchowe służą do podnoszenia oraz transportowania ładunków w pionie, jak też ich przeciągania na odległości. Dzięki różnej długości łańcucha mogą mieć różnorodne zastosowanie wynikające z udźwigu. Łańcuchowe wciągarki elektryczne są nieodłącznym elementem wciągarek stosowanych w bramach, żurawiach stacjonarnych lub suwnicach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

Elektryczne wciągniki łańcuchowe – nowoczesne rozwiązanie w transporcie materiałów


Zasilane elektrycznie wciągniki łańcuchowe pozwalają na przenoszenie ciężarów o znacznej masie. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby oferowane produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Z chęcią doradzamy i projektujemy rozwiązania w zakresie wyciągarek elektrycznych dopasowane ściśle pod konkretnego Klienta. Dbając o bezpieczeństwo kupujących, oferujemy urządzenia opatrzone certyfikatami oraz spełniające wszelkie wymagane normy.

Niezawodne elektryczne wciągarki łańcuchowe dla przemysłu


Dalex to firma z wieloletnim doświadczeniem. Wśród naszych propozycji Klienci znajdą bułgarskie wciągniki łańcuchowe najlepszych producentów. Proponowany asortyment przeznaczony jest do pracy w każdych warunkach, a co więcej – charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. W przypadku zainteresowania ofertą lub pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.